Chevrolet'niz hakkındaki sorular?

Yeni bir araç almak mı istiyorsunuz?

Yeni Chevrolet araç satışları durduruldu

Chevrolet, Türkiye’de yeni araç satışını durdurdu.

Bir Chevrolet müşterisi olarak, Chevrolet'nin gelecekte size ve aracınıza hizmet vermeye devam edeceği konusunda rahat olabilirsiniz. Chevrolet yetkili servisleri, Chevrolet araçları için servis hizmeti vermeye ve orijinal Chevrolet parçalarını tedarik etmeye bugün olduğu gibi devam edecektir. Chevrolet araçları ile ilgili yazılı garanti veya servis planları aynen devam edecektir ve söz konusu anlaşmanın hükümlerine uygun olarak tam olarak yerine getirilecektir.

Yaklaşık 2000 Chevrolet servis noktası Batı ve Orta Avrupa'da hizmet vermeye devam ederek, aracınızın gelecekte ihtiyaç duyabileceği servis, onarım ve garanti işlemlerini gerçekleştirecektir. Türkiye genelinde 66 yetkili servis sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Yetkili servislerin adreslerini buradan bulabilirsiniz.

Desteğe ihtiyaç duyarsanız, müşteri danışma hattımızı da arayabilirsiniz 0212 375 5261.

Ürün geri çağırma mektubu aldım. Ne yapmalıyım?

Lütfen mektupta belirtilen talimatları uygulayın ve yetkili servisinizle bir randevu ayarlayın. Size en yakın yetkili servisi bulmak için, lütfen web sitesindeki yer bulucuyu kullanın.

Chevrolet kaç yıl / ne kadar süre boyunca aracım için yedek parça tedarik etmeye devam edecektir?

Türkiye genelinde son yeni Chevrolet aracının satılmasından itibaren en az 10 yıl boyunca (2024 yılına kadar) Chevrolet araçları için Chevrolet orijinal parçalarını tedarik etmeye devam edeceğiz.

Chevrolet Avrupa'da yeni araç satışlarını neden durdurdu?


Son birkaç yıldır Avrupa'da otomotiv sektörünü etkileyen bazı olumsuz gelişmelerden dolayı, Chevrolet'nin ticari sonuçları kabul edilemez seviyeye gelmiştir ve bu şekilde devam edeceği tahmin edilmektedir. Bu nedenle, Batı/Orta Avrupa'da Chevrolet yolcu araçlarının satışını durdurma kararı alınmıştır. Ancak, Chevrolet Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu genelinde tüm Chevrolet yolcu araçlarının satışına devam edecektir. Buna ek olarak, GM kilit bir bölge olarak Avrupa operasyonlarını sürdürecek ve gelecekte kaynaklarını Opel/Vauxhall markalarına yoğunlaştıracaktır.

Avrupa'da yeni araç satışlarının durdurulmasından sonra, Manchester United ile ortaklığınızı iptal etmeyi planlıyor musunuz?

Manchester United ile ortaklığımız küresel bir nitelik taşımaktadır ve Chevrolet markasını tüm dünyada tanıtmaya yardımcı olması bu ilişkiyi devam ettirmeyi planlıyoruz. Özellikle Chevrolet papyonunun Manchester United'ın yeni formasında bulunmasından gurur duyuyoruz.