Pin It
 

Chevrolet Camaro – Efsane Türkiye'de

Yeni Chevrolet Camaro, modern çağ için yeniden tasarlanmış ikonik bir sembol. En yeni tasarım ve en ileri teknoloji tarafından şekilendirilmiş 21.yüzyılın spor otomobili.

Yeni Chevrolet Camaro'yu ilk gördüğünüz anda Camaro efsanesinin içinde sakladığı tüm enerjisini, tutkusunu ve ruhunu hissedeceksiniz.

 

Gücü damarlarınızda hissedin

Coupe ve Convertible gövde seçeneklerinde 6.2 litrelik güçlü V8 motorda 6-ileri düz vitesli versiyon 569 Nm tork üreten 432 beygir gücüne sahipken, 6-ileri otomatik vites seçeneği 556 Nm tork üreten 405 beygir gücü ile Chevrolet Camaro’nun atak ve güçlü görünümüne uygun olan performansı vurguluyor.

Yekpare şasi yapısı üstün bir yol tutuş sağlarken çekiş kontrollü Stabilitrak, ivme ölçer ve denge sensörleri tüm sürüş koşullarında Chevrolet Camaro'nun yere dengeli ve sağlam adımlarla basmasını sağlar. Dizginleri çekmek istediğinizde güçlü Brembo performans frenleri istediklerinizi anında gerçekleştirir.

Chevrolet Cruze ile 2011 Dünya Binek Otomobil Şampiyonu (WTCC) Yvan Muller'in İspanya Navarra pistinde Chevrolet Camaro ile yaptığı bu harika testi izleyin.

This website requires Adobe Flash player. You can get the Adobe Flash player by using the button below.

Get Adobe Flash player

 

Chevrolet Camaro – Baş döndürücü tasarım

Dünya Tasarım Ödülüne sahip Chevrolet Camaro her açıdan en iyisini sunmayı hedefleyen ikonik spor bir otomobil.

Kendine özgü tasarımı, gelişmiş performans özellikleri, konfor, teknoloji ve sürüş cazibesi ile bir performans aracı arayanlar için tüm seçenekler arasında en popüler olanı.

Chevrolet Camaro her yönüyle kıskanç bakışları üzerinize çekmek için tasarlandı. V şeklinde tasarlanan ön tampon ve ızgara, 20'' özel alaşımlı jantlar, LED ışık halkası entegreli Xenon farlar, LED stop farları, kaslı hatları ve heykeltraşın hassasiyetiyle işlenmiş kıvrımları ile eşsiz çekicilikte duruş sergiliyor.

  • Chevrolet Camaro Dış Tasarım
  • Chevrolet Camaro Dış Tasarım
  • Chevrolet Camaro İç Tasarım
Zoom
 

Chevrolet Camaro’nun iç dizaynı – miras ve modernizmin birleşimi

Miras ile modernizm arasında oluşturulan mükemmel denge, yeni Camaro’nun iç tasarımının özelliklerini ifade eder. Köşeli yuvaların içinde yuvarlak göstergeler, buz mavisi ışıklı iç aydınlatma iç mekanda kendinizi özel hissedeceksiniz.

İç mekanı da dış tasarımı kadar çarpıcı. Dikiz aynasına entegre arka görüş kamerası, Sportif koltukları ve farklı bir atmosfer oluşturan kapı içi aydınlatmalarından; hız, devir ve hatta 245 watt gücündeki Boston Acustics müzik sistemi bilgilerini buz mavisi özel aydınlatma ile ön cama yansıtan sanal gösterge paneline (Heads-up Display) kadar tüm detayların özenle tasarlandığını farkedeceksiniz.

Bir ikon haline gelmiş yağ basıncı, akü voltajı, yağ sıcaklığı ve şanzıman yağı sıcaklığı göstergeleri Camaro'nun iç tasarımındaki efsanevi çizgisini devam ettiriyor.

 

Chevrolet Camaro Convertible – Rüzgarı hissedin

Chevrolet Camaro Convertible ve Coupe seçenekleri ile bu muhteşem tasarımı her yönüyle yaşamanızı sağlıyor. Her iki modelde de bileşim aynı: saf güç, dikkat çekici sıradışı tasarım ve tüm bunların çerkirdeğinde efsanevi Chevrolet Camaro ruhu.

 

Chevrolet Camaro – Hayalleriniz gerçek olsun

Yeniden tasarlanan ve "Dünya'da Yılın Otomobil Tasarımı" ödülüne sahip efsane Chevrolet Camaro'ya sahip olmak için aşağıdaki Chevrolet yetkili satıcıları ile temasa geçebilirsiniz.

Chevrolet Camaro Yetkili Satıcıları;

Adana - Chevrolet Arpel - 322 441 1600
Adana - Chevrolet Onatça - 322 346 1000
Ankara - Chevrolet Opan - 312 285 1010
Ankara - Chevrolet Opis - 312 293 0293
Antalya - Chevrolet Günlas - 242 340 2020
İstanbul - Chevrolet Ataköy - 212 599 1111
İstanbul - Chevrolet Avrupa - 212 852 4100
İstanbul - Chevrolet Çiftkurtlar - 212 346 3555
İstanbul - Chevrolet Gerçek - 212 310 0410
İstanbul - Chevrolet Tekkar - 216 473 5400
İzmir - Chevrolet Mercanlar - 232 282 0333
Kayseri - Chevrolet İnciroğlu - 352 326 3838

Benim için uygun olan Chevrolet modeli hangisi? Modelleri karşılaştırın!
Tüm dis baglantilar yeni bir pencerede acilacaktir.