Chevrolet Captiva, 7 koltuklu SUV

Chevrolet Captiva Bilgi ve Destek

Chevrolet, Avrupa'daki yeni otomobil satış operasyonunu yakında durduracaktır. Fakat Chevrolet Yetkili Servisleri tüm müşterilerimize araç servis ve bakım hizmeti vermeye devam edecektir. Ayrıca, Avrupa'daki GM ortak markamız olan Opel vasıtasıyla aradığınız aracı bulmanıza yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. İhtiyacınıza uygun içeriği bulmak için aşağıdaki başlıkları tarayabilirsiniz.

Chevrolet'nizle ilgili sorunuz mu var?

myChevrolet

myChevrolet - Chevrolet araç sahibi portalı

myChevrolet hizmetini kullanmaya ne dersiniz?

Servis hatırlatmaları, faydalı bilgiler, bayi bilgileri ve daha pek çok içeriğiyle aracınızla ilgilenme işini çok daha kolay hale getirir. Hem siz hem de aracınız için gerekli bu hizmete, hızlı ve kolayca kayıt olabilirsiniz.

 

Yetkili Servisleri

Chevrolet Avrupa genelinde yeni otomobil satışlarını durdursa da, yetkili servislerden oluşan ağımız vasıtasıyla aracınızın servis ve bakım işlemleri için her zaman yanınızdayız. Yetkili servislerimiz, Chevrolet araçları için servis hizmeti vermeye ve orijinal Chevrolet parçalarını tedarik etmeye bugün olduğu gibi devam edecektir. Yaklaşık 2000 Chevrolet servis noktası Batı ve Orta Avrupa'da hizmet vermeye devam edecektir. Türkiye genelinde 66 yetkili servis sizlere hizmet verecektir. Yetkili servislerin adreslerini buradan bulabilirsiniz.

Yetkili Servisleri

Araç Garantisi ve Yedek Parçalar

Araç Garantisi

İçiniz rahat etsin

Chevrolet olarak, müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yüksek nitelikli teknisyenlerimiz aracınızın bakım ve onarımlarının yapılarak en iyi durumda kalmasını sağlayacaktır. Yetkili Chevrolet Onarım merkezlerinde, teknisyenler sadece üretici tarafından onaylanan parçaları kullanmaktadır.

Muhteşem promosyonlar sayesinde, artık aracınızın bakım ve onarım işlerini Chevrolet bünyesinde daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis uzmanlarımızın sunduğu Servis ve Garanti Fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni bir Captiva almak mı istiyorsunuz?

Maalesef artık bu mümkün değil. Türkiye'deki bayilerimiz bu popüler aile SUV'unun bütün stoklarını sattı. İyi haber şu ki, Opel üstün teknoloji ve özelliklerle donatılmış kaliteli ve güzel görünümlü araçlardan oluşan geniş bir model gamı sunuyor.

Kendinize uygun aracı bulmak için tüm Opel modellerini inceleyebilirsiniz.

Aracın ızgarasında Opel logosu